Vakcinácia psov a ostatných spoločenských zvierat proti besnote

Štátna veterinárna a potravinová správa v spolupráci s komorou veterinárnych lekárov Slovenskej republiky Vám oznamuje, že dňa 17.07.2021 (v sobotu) bude vykonávať MVDr. Vladislav Ďurdina na území Oravskej Jasenice štátom nariadenú preventívnu hromadnú vakcináciu psov a ostatných spoločenských zvierat proti besnote.

Vakcinovať sa bude od 09:00 do 10:30 hodine pri dolnej predajni potravín a od 10:30 do 11:30 hodine pri hornej predajni potravín.
Zavakcinované budú len zvieratá s čipom, čipovanie zvierat bude k dispozícii aj počas vakcinácie.
Vakcinácia proti besnote 6 €
Čipovanie 15 €