Testovanie COVID-19 - 26.03.2021

Oznamujeme občanom, že dňa 26. marca 2021 (v piatok) sa v našej obci uskutoční testovanie na COVID-19. Testovať sa bude od 12:45 do 18:30 hodiny v kultúrnom dome v Oravskej Jasenici. Posledný odber bude o 18:30 hodine!

Keďže od 29.03.2021 bol okres Námestovo zaradený podľa COVID automatu zaradený do bordového pásma od tohto dátumu budú pre jeho obyvateľov platiť nasledovné pravidlá:
Platnosť testu 7 dní - Znamená, že učitelia vyučujúci prezenčne, rodičia detí a žiakov navštevujúci materskú školu a základnú školu prezenčnou formou, pracujúci používajúci autobusy resp. prostriedky hromadnej dopravy, pracujúci , budú musieť mať test s platnosťou maximálne 7 dní.