Testovanie COVID-19 - 19.03.2021

Keďže od 22.03.2021 bol okres Námestovo zaradený podľa COVID automatu do lepšieho, červeného pásma od tohto dátumu, budú pre jeho obyvateľov platiť nasledovné pravidlá:

Platnosť testu v zamestnaní v okrese Námestovo14 dní.

- Znamená, že všetci zamestnanci, ktorí majú zamestnávateľa v okrese Námestovo, neplánujú budúci týždeň ísť mimo okres resp. nepoužívajú autobusy alebo prostriedky hromadnej dopravy sa nemusia zúčastniť testovania pokiaľ majú potvrdenie o negatívnom výsledku testovania najneskôr z 12.03.2021. Toto potvrdenie im bude platiť do 26.03.2021 vrátane.

Platnosť testu 7 dní

- Znamená, že učitelia vyučujúci prezenčne, rodičia detí a žiakov navštevujúci materskú školu a základnú školu prezenčnou formou, pracujúci používajúci autobusy resp. prostriedky hromadnej dopravy, pracujúci majúci zamestnanie v inom okrese alebo tí, ktorí plánujú vycestovať mimo okres Námestovo budú musieť mať test s platnosťou maximálne 7 dní t. j. mali by sa zúčastniť testovania.

Pre všetkých tých, ktorí budú potrebovať test či už do práce alebo kvôli deťom navštevujúcich školu respektíve plánujú vycestovať mimo okres alebo len k prevereniu si svojho zdravotného stavu, bude k dispozícií testovacie miesto v kultúrnom dome v piatok 19.03.2021 od 12.45 hod. do 19.30 hod. 

Informácie o stránke: Prístupnosť | Autorské práva | Ochrana osobných údajov | Tech. poskytovateľ

Copyright © 2022 Obec Oravska Jasenica - oficiálna stránka obce. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je voľne šíriteľný softvér vydaný podľa licencie GNU General Public.