Informácie - COVID -19

Testovanie: miesto: kultúrny dom Oravská Jasenica
dňa: 26.02.2021
v čase: 13:00 - 18:30 hod.

COVID AUTOMAT:
- okres Námestovo - ČERVENÁ FÁZA
- UPOZORNENIE: Keďže od 01.03.2021 bol okres Námestovo zaradený podľa COVID automatu do červeného pásma od tohto dátumu, budú pre jeho obyvateľov platiť nasledovné pravidlá:

Platnosť testu v zamestnaní v okrese Námestovo – 14 dní.
- Znamená, že všetci zamestnanci, ktorí majú zamestnávateľa v okrese Námestovo, neplánujú budúci týždeň ísť mimo okres resp. nepoužívajú autobusy alebo prostriedky hromadnej dopravy sa nemusia zúčastniť testovania pokiaľ majú potvrdenie o negatívnom výsledku testovania najneskôr z 19.02.2021. Toto potvrdenie im bude platiť do 05.03.2021 vrátane.
Platnosť testu 7 dní
- Znamená, že učitelia vyučujúci prezenčne, rodičia detí a žiakov navštevujúci materskú školu a základnú školu prezenčnou formou, pracujúci používajúci autobusy resp. prostriedky hromadnej dopravy, pracujúci majúci zamestnanie v inom okrese alebo tí, ktorí plánujú vycestovať mimo okres Námestovo budú musieť mať test s platnosťou maximálne 7 dní t. j. mali by sa zúčastniť testovania.

Priebeh karantény   ikona pdf d
  Ako dlho platí test   ikona pdf d
  Ako sa starať o rúška   ikona pdf d
  Režim na hraniciach od 17.02.2021   ikona pdf d