Informácie k testovaniu COVID-19 - 22.01.-23.01.2021

PDF súbor zobraziť TU ikona pdf d

Vážení občania, v našej obci sa uskutoční testovanie na COVID-19 v dňoch 22. januára 2021 a 23. januára 2021 (piatok a sobota) v čase od 07:00 hodiny do 20:00 hodiny – posledný odber o 19:30 hodine. V čase od 12:00 do 13:00 hodiny bude obedňajšia prestávka.
Testovanie sa uskutoční v kultúrnom dome v Oravskej Jasenici.
Aby sa predišlo zoskupovaniu občanom a dlhým čakacím radom na testovanie, odporúčame občanom aby sa prišli otestovať podľa rozpisu, ktorý je len odporúčaný a v prípade, že Vám čas nevyhovuje môžete sa prísť otestovať kedykoľvek počas testovacích hodín. V prípade záujmu sa môžete na testovanie na piatok 22.01.2021 od 09:00 do 12:00 hodiny a na sobotu 23.01.2021 od 07:00 do 19:30 hodiny zarezervovať na odkaze:

Občania, ktorí budú zarezervovaní budú uprednostnení, tí ktorí prídu bez rezervovaného termínu, budú vybavovaní priebežne.

• Prosíme priniesť si so sebou občiansky preukaz, kartičku poistenca.
  • Testovať sa budú len občania vo veku od 15 do 65 rokov. Testovať sa nemusia občania, ktorí boli v posledných 90 dňoch pozitívne testovaný.
  • Testujúci personál bude vopred testovaný.
  • Vzorky potrebné pre testovanie bude odoberať len zdravotný personál.
  • Vzorky budú bezpečne zlikvidované.
  • Test môžete absolvovať na ľubovoľnom odbernom. Nemusíte sa vracať do miesta trvalého bydliska. Prosíme Vás však, aby ste prioritne využívali odborné miesta zriadené vo Vašej obci.
    rozpis

REZERVÁCIA: https://services.bookio.com/obec-oravska-jasenica/widget?lang=sk