Mútne, Oravské Veselé – kanalizácia

- 2020 12 ovs kanalizácia situácia - ikona pdf d
- 2020 09 03 - leták výzva - ikona pdf d

Vážení občania,

Oravská vodárenská spoločnosť, a. s. v súčasnej dobe pripravuje projekt verejnej kanalizácie pre obce Oravské Veselé a Mútne s názvom  „Mútne, Oravské Veselé – kanalizácia“. Ide o projekt kanalizácie,, ktorá by sa mala napojiť na existujúcu verejnú kanalizáciu v obci Oravská Jasenica.
V tejto prípravnej fáze projektu pre územné rozhodnutie je nutné zabezpečiť potrebné súhlasy dotknutých vlastníkov pozemkov.
Z uvedeného dôvodu bude dotknutým vlastníkom zasielaný sprievodný list, návrhy zmlúv a informačný leták.
Uvedené vzorové materiály a ďalšie relevantné informácie uverejňujeme aj na web stránke obce. Ide o nasledovné informácie:

• Informačný leták,
  • Prehľadná situácia širších vzťahov projektu v PDF
  • Sprievodný list (výzva)  „Mútne, Oravské Veselé – kanalizácia“ – zaslanie návrhov zmlúv o budúcich zmluvách,

Pevne veríme, že vybudovanie verejnej kanalizácie je v záujme všetkých obyvateľov regiónu a uvedený projekt podporíte. Týmto Vás žiadame, aby ste doručeným materiálom venovali náležitú pozornosť.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať na telefónnom čísle: +421 911 340 255 alebo e-mailom na e-mailovej adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Za kladné vybavenie predložených žiadostí Vám vopred ďakujeme.