Mimoriadne prerušenie školského vyučovania na celej škole

Vzhľadom k výrazne zhoršenej epidemiologickej situácii sa mimoriadne prerušuje vyučovanie vo všetkých ročníkoch základnej školy a v materskej škole od zajtra, t. j. piatku 9. októbra do piatku 16. októbra 2020.

Prosíme, aby sa žiaci riadili pokynmi svojich učiteľov. Všetky predmety budú prebiehať výukou on-line. Učiteľ sa so svojimi žiakmi  spojí a rozhodne o spôsobe a termínoch výučby on-line. Žiaci sú v povinnej karanténe, to znamená, že sa nesmú voľne pohybovať a stretávať mimo svoj domov.  Ak žiak potrebuje zapožičať zariadenie ako je notebook, slúchadlá, kontaktujte školu na t. č. 0904 550 966 alebo osobne pri dverách školy cez zvonček zajtra, v piatok 9. októbra od 8.00 hod. do 12.00 hod. Prosíme o dodržiavanie tohto termínu.

Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu.

Prajeme veľa zdravia a pochopenia.

Copyright © 2020 Obec Oravska Jasenica - oficiálna stránka obce. Všetky práva vyhradené.