NÁVRH - Pomenovanie ulíc v našej obci

Obecný úrad a obecné zastupiteľstvo v Oravskej Jasenici, Vám predkladajú NÁVRH POMENOVANIA ULÍC v našej obci.
Hlavným dôvodom pomenovania ulíc je zlepšenie orientácie pre záchranné zložky, kuriérov a občanov.
Týmto by sme chceli požiadať obyvateľov našej obce, aby sa vyjadrili k návrhu pomenovania ulíc. V prípade, že máte aj iné návrhy pomenovania ulíc môžete ich zaslať na e-mailovú adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo zavolajte na telefónne číslo 043/5525121.
Pomenovanie ulíc nie je záležitosť týždňa ale môže trvať aj niekoľko mesiacov.

NÁVRH pomenovania ulíc- Zobraziť TU

Copyright © 2020 Obec Oravska Jasenica - oficiálna stránka obce. Všetky práva vyhradené.