Upozornenie pre obyvateľov

OZNAM

V súvislosti s hrozbou šírenia nového koronavírusu COVID - 19 Vás Ministerstvo vnútra SR Odbor prevencie kriminality kancelárie ministra vnútra upozorňuje, že na území  Slovenska boli zaznamenané nové prípady podvodov na senioroch. Neznáme osoby kontaktujú telefonicky, ale aj osobne seniorov s požiadavkou zmerania teploty, ponuky pochybných farmakologických prípravkov a iné, čím chcú zneužiť súčasnú situáciu vo svoj prospech. Z tohto dôvodu Obecný úrad v Oravskej Jasenici upozorňuje obyvateľov našej obce  na tieto nové praktiky podvodníkov a v  prípade, ak by boli svedkami obdobného konania, je potrebné  aby kontaktovali políciu č. 158.

Copyright © 2020 Obec Oravska Jasenica - oficiálna stránka obce. Všetky práva vyhradené.