mobilná aplikácia - ORAVSKÁ JASENICA

oravská jasenica

Chcete vedieť čo sa deje vo Vašej obci Oravská Jasenica?
Mobilná aplikácia Oravská Jasenica zdarma do Vášho telefónu!

Obecný úrad neustále hľadá možnosti, ako čo najefektívnejšie informovať svojich občanov o dianí v obci.  Našou snahou je poskytnúť informácie aj občanom, ktorí sú celý deň v práci alebo mimo bydliska a nezachytia informácie z obecného rozhlasu alebo úradnej tabule zverejnené v pracovnom čase.  Priblížiť sa chceme aj častiam, kde zatiaľ obecný rozhlas nie je.
Pokiaľ máte k dizpozícii mobilný telefón s operačným systémom Android alebo Apple, odteraz máte možnosť stiahnuť si zdarma Google Play (Obchod Play) alebo AppStore aplikáciu ,,Oravská Jasenica.
Formou bleskových správ budete informovaní notifikáciami o výpadkoch prúdu, plynu či vody, organizovaných športových či spoločenských akciách. Pokiaľ nemáte dostupný miestny rozhlas na Vašej ulici, alebo ste práve na dovolenke či kdekoľvek mimo obce, alebo chcete mať všetky dôležité aktuálne informácie na jednom mieste stále po ruke, aplikácia ‘Oravská Jasenica’ je tu pre Vás.
Inštalácia aplikácie je veľmi rýchla (aplikácia má iba 2 MB) a jednoduchá, nevyžaduje žiadne prihlasovanie alebo registráciu. Pri vyhľadávaní aplikácie v Google Play alebo AppStore stačí zadať kľúčové slová ‘oravska jasenica’. Snahou autorov bolo vytvoriť ľahko ovládateľnú a prehľadnú aplikáciu pre všetky vekové kategórie občanov.

Hlavné funkcie aplikácie:

• Automatické okamžité upozornenie na novú správu priamo na Vaše mobilné zariadenie formou PUSH správy s vlastnou ikonkou (Oravská Jasenica) v lište notifikácií. Správy sa nezamiešajú medzi iné notifikácie a správy v rámci iných aplikácií.
  • Kontakty na samosprávu a iné subjekty v obci Oravská Jasenica.
  • Odpočet dní do predmetného dňa.
  • Identifikácia neprečítaných správ.
  • Pokiaľ nie ste on-line, notifikácie o nových správach sa nestratia a budú doručené hneď ako sa Váš telefón pripojí na WiFi alebo mobilné dáta, notifikácie a správy majú minimálnu veľkosť.
  • Susedský Bazár
  • Ankety
  • Podnety občanov
  • Kalendár
  • Zvozový Kalendár
  • Aplikácia nezhromažďuje žiadne osobné údaje (okrem modulov Susedský Bazár a Podnety Občanov pokiaľ ich sami zadáte

Copyright © 2020 Obec Oravska Jasenica - oficiálna stránka obce. Všetky práva vyhradené.