Darujme si Vianoce

OZNAM ŽILINSKÉHO SAMOSPRÁVNEHO KRAJA

Darujme si Vianoce (výzva obyvateľom)

Situácia v nemocniciach je kritická.

Pľúcne ventilácie sú naplno obsadené zväčša neočkovanými pacientami, ktorí bojujú o život.

Nemocnice nedokážu liečiť pacientov s inými chorobami.

Žilinský samosprávny kraj vyzýva obyvateľov, aby zvážili očkovanie a vyhli sa tak zákernému priebehu ochorenia Covid-19.

Vírus je pre vaše telo veľký a neznámy experiment, o ktorom nikto dopredu nevie, ako sa s ním vysporiada.

Nakaziť sa vírusom bez očkovania znamená podstúpiť značné riziko ohrozenia vlastného života a chronických následkov po jeho prekonaní.

Vakcína Vám, naopak, pomôže ochorenie prekonať s oveľa ľahším priebehom a následkami.

Nezabúdajte, že vírus si nevyberá len slabých a chorých, ale i zdravých a vitálnych.

Neohrozujme naše životy a životy našich blízkych.

Očkovanie je zodpovedná voľba pre vás, vašich najbližších, ale i celú spoločnosť.

Termíny očkovaní ŽSK ikona pdf d

Copyright © 2022 Obec Oravska Jasenica - oficiálna stránka obce. Všetky práva vyhradené.