Oznámenie o prerušení distribúcie elektriny - 14.10.2021

Zobraziť PDF súbor - ikona pdf d

Oznámenie o prerušení distribúcie elektriny

Oznamujeme občanom, že v termíne 14.10.2021 od 8:30 do 14:30 bude v našej obci prerušená dodávka elektrickej energie.

Distribúcia elektriny bude prerušená z dôvodu plánovaných prác na zariadeniach distribučnej sústavy spoločnosti Stredoslovenská distribučná a.s.. Obmedzená distribúcia elektriny bude pre odberné miesta v prílohách.

Preruenie el energie 14102021 OM0001

Preruenie el energie 14102021 OM0002

Svätý otec v Šaštíne - Odchod autobusu

Vážení občania, oznamujeme účastníkom zájazdu do Šaštína, že autobus pre účastníkov bude pristavený na námestí pred Obecným Úradom v Oravskej Jasenici

15.09.2021 (v stredu) o 00:15 hodine, odchod autobusu bude najneskôr o 00:30 hodine. (Autobus pôjde smerom cez Oravskú Lesnú.)

Podhorské lúky Hornej Oravy

Oznamujeme vlastníkom pozemkov v časti  Rožkov a Veterné, ktorých pozemky sú navrhnuté na zaradenie do územia európskeho významu SKUEV4024 “Podhorské lúky Hornej Oravy a NESÚHLASIA s takýmto zaradením svojich parciel, aby prišli na Obecný úrad podpísať NESÚHLAS SO ZARADENÍM POZEMKOV DO NÁRODNÉHO ZOZNAMU ÚZEMÍ EURÓPSKEHO VÝZNAMU, najneskôr do 09.09.2021 do 12:00.

Mapa - Podhorské lúky Hornej Oravy-  ikona pdf d

Zoznam parciel C-KN ikona pdf d

Zoznam parciel E-KN  ikona pdf d

Oznamenie z Ministerstva ŽP ikona pdf d

Svätý otec v Šaštíne

Vážení občania, obec Oravská Jasenica v spolupráci s Radou mládeže Jasienka organizuje 15.9.2021 autobusový zájazd do Šaštína na slávnostnú svätú omšu, ktorú odslúži Svätý Otec František. Pre zúčastnenie sa zájazdu je potrebná registrácia do piatku 10.9.2021.

Registrovať sa môžu iba plne zaočkované osoby.

Cestovné náklady hradí obec Oravská Jasenica.

Registrovať sa môžete na Obecnom úrade alebo telefónnom čísle 0911 134 478